עברית | Русский | English

   

שותפים עסקיים

GMT היא החברה היחידה בישראל המאפשרת את מגוון סוגי העברות הרחב ביותר ללקוחותיה, וזאת בזכות קשרי העסקים שיש לנו עם החברות המובילות בעולם העברות הכספים בעולם.

GMT  מבינה את הצורך של העולים החדשים מחבר העמים להמשיך לתמוך במשפחותיהם שנשארו בחו"ל, ולכן השותפות העסקית עם החברות המובילות בשוק העברות הכספים של חבר העמים היא חשובה ביותר עבור GMT. כמו כן GMT מפעילה שרות לקוחות בשפה הרוסית, ומנפיקה קבלות בשפה הרוסית עבור לקוחותיה. 

החברות המובילות מחבר העמים הן:

 


MONEYGRAM

 MoneyGram International הינה חברת העברת כספים מובילה, המספקת מענה לצרכים הפיננסיים של לקוחות אשר אינם משתמשים בשירותים פיננסיים מסורתיים. MoneyGram מציעה שירותי העברת כספים ברחבי העולם באמצעות רשת בינלאומית של 336,000 סוכנים, הכוללת קמעונאים, חברות דואר בינלאומיות ומוסדות פיננסיים, ביותר מ-200 מדינות וטריטוריות. בנוסף מציעה MoneyGram שרותי תשלום חשבונות בארצות הברית וקנדה. MoneyGram רשומה בבורסת המניות נאסד"ק תחת הסימול MGI.

 


CONTACT

חברת העברות כספים קונטקט התחילה את עבודתה בשוק ב1999,  וכרגע מספקת שירותי העברות כספים ביותר  900 מוסדות פיננסיים ברוסיה ובעולם, המהווים רשת נרחבת של נקודות שירות - יותר מ -400,000 נקודות. לחברת קונטקט מסופי תשלום אוטומטיים בלמעלה מ 160 מדינות. מערכת קונטקט מתקשרת עם יותר מ 2,000 - בנקים מסחריים, חברות מסחר, ביטוח וחברות נסיעות וסוכניהם, ספקי שירותי אינטרנט, ספקי שירותים ואחרים. מדי שנה מערכות חברת קונטקט בשימוש על ידי מיליון לקוחות ברחבי העולם.

 


GOLDEN CROWN

הרשת של "גולדן קראון" כוללת יותר מ 40,000 מקומות סוכנים ברוסיה, מדינות חבר העמים, ובמדינות אחרות. שותפיה כוללים מעל 450 בנקים ברוסיה והמדינות חבר העמים, כמו גם קמעונאים רוסים גדולים - Svyaznoy, Euroset, MTS, קמעונאות, וTNK-BP - הבטחתה היא כיסוי יעיל ביותר בכל רחבי הפדרציה הרוסית.
"גולדן קראון" הוא שירות העברת כספים בעל צמיחה המהירה ביותר בעולם: בתקופת 2009-2012, הנפח ומספר העסקות שעובדו על ידי המערכת גדלו פי עשרה, הגיעו ל -14 מליארד דולרים ו26 מיליון דולרים, בהתאמה.

 

RICO GROUP

חברת Rico Gruop בעלת יותר מ-20 שנה ותק בתחום הפיננסים בגאורגיה, היא אחת מהחברות בעלות הצמיחה המהירה ביותר בתחום העברות הכספים והאשראי בגאורגיה.
שיתוף הפעולה בין חברת ג'י.אם.טי ובין חברת ריקו גרופ בישראל הוא בלעדי ומטרתו לתת מענה יעיל, ישיר ואיכותי עבור לקוחותינו שמעבירים  העברות כספים לאיסוף במזומן לבני משפחותיהם ויקיריהם בגאורגיה.

RICO שהוקמה בשנת 1997 החלה את דרכה כמוסד פיננסי קטן, עשר שנים מאוחר יותר כבר זכתה בתואר מוסד מיקרו פיננסי.

לחברת ריקו 29 סניפים ברחבי גאורגיה וכן שיתוף פעולה עם בנקים מובילים אשר מאפשרים פריסה רחבה לקבלת השירות.

 


TRANSFAST 

מערכת העברות טראנספסט מבצעת העברות בינלאומיות בייחוד למדינות פיליפינים, הודו וסרי לנקה. ניתן להעביר באמצעות חברה זו העברות מזומן מהירות לאיסוף באלפי נקודות או הפקדה ישירה לחשבון הבנק של המוטב, במהירות ובמחיר מנצח.

המוטו של חברת "טראנספסט" הוא:"בשבילנו, הלקוחות- זה לא רק מספר העברה", גישה זו היא שמעוררת ומעודדת את טראנספסט כל הזמן לחתור לכדי שיפור המנגנונים של האינטרקציה בין לקוחות יחידיים ובנקים.

 

בנקים ומערכת ה SWIFT

GMT שמה לה למטרה לספק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר במחירים הנוחים ביותר. לשם כך, קשרה GMT קשרים עסקיים על שלשה מהבנקים המובילים בישראל ובאמצעותם אנו מציעים ללקוחתינו שירות העברות בנקאיות ,SWIFT,  לכל חשבון בנק בעולם במחיר אטרקטיבי ביותר.
מערכת המחשב של GMT משדרת ישירות למערכות הבנקים את הוראות ההעברה באופן ישיר על מנת למנוע עיכובים או תקלות מיותרות. העברות SWIFT נשלחות לביצוע ע"י הבנקים בישראל ומגיעות לחשבון היעד בבנקים ברחבי העולם בתוך 3 עד 5 ימי עסקים.

שירות 019Mobile

בכל סניפי GMT ניתן לרכוש כרטיס SIM נטענים של חברת 019Mobile. כרטיסי הSIM - מיועדים לשימוש בארץ או בחו"ל.

כל כרטיס ניתן להטעין  עם חבילה המתאימה ללקוח עבור שיחות, הודעות SMS וגלישה, וניתן לחדשה לפי הצורך.

התשלום במזומן. הרכישה מהירה והשירות נוח וחסכוני.

שירות הזמנת מט"ח לנתב"ג

שירות הזמנת מט"ח לנמל התעופה בן גוריון זהו פתרון חדש, יעיל וחסכוני עבור נוסעים ישראלים אשר טסים למדינות אקזוטיות ברחבי העולם. יחד עם חברת FlyMoney וסניפי בנק הפועלים בנתב"ג, אנו מפעילים שירות המאפשר לנוסעים להצטייד. מראש במטבע מקומי של המדינה אליה נוסעים.

קהל הלקוחות של סוכני GMT יוכל להנות משערי המרה תחרותיים, להזמין מראש את המטבע ולאסוף אותו רגע לפני העליה למטוס.
הזמנת מט"ח הוא פתרון זמין למטבע מקומי של 32 מדינות ביניהן; יפן, סין, הונגריה, תאילנד, הונגריה, רוסיה, חבר המדינות לשעבר ורבות אחרות.

Bits of Gold

בשנת 2016 חברנו לחברת Bits of Gold על מנת לאפשר ללקוחות הרוכשים וסוחרים במטבעות וירטואליים אופציית תשלום במזומן. השירות הוא מהיר וקל, וכל מה שצריך לעשות הוא הרשמה והזמנה של המטבע באתר של Bits of Gold.

את התשלום או המשיכה אפשר לבצע בכל אחד מסניפי GMT ברחבי הארץ.

 

שיתוף