עברית | Русский | English

   

שותפים עסקיים

GMT היא החברה היחידה בישראל המאפשרת את מגוון סוגי העברות הרחב ביותר ללקוחותיה, וזאת בזכות קשרי העסקים שיש לנו עם החברות המובילות בעולם העברות הכספים בעולם.

GMT  מבינה את הצורך של העולים החדשים מחבר העמים להמשיך לתמוך במשפחותיהם שנשארו בחו"ל, ולכן השותפות העסקית עם החברות המובילות בשוק העברות הכספים של חבר העמים היא חשובה ביותר עבור GMT. כמו כן GMT מפעילה שרות לקוחות בשפה הרוסית, ומנפיקה קבלות בשפה הרוסית עבור לקוחותיה. 

החברות המובילות מחבר העמים הן:


LEADER - חברה בינלאומית להעברות כספים

לידר, התחילו את פעילותיהם בשוק העברות הכספים בשנת 2003 וכעת מובילים בתחום. מערכת "לידר" מספקת שירותים לשליחה וקבלת כסף למשפחות ויקרים, כמו כן גם לקבלת תשלומים עבור ספקים נוספים כמו ארנק אלקטרוני, תשלומי אונליין ועוד (לא כל השרותים זמינים עדיין בישראל). שרותי "לידר" ניתן לקבל בקופות הבנקים ועמדות תשלום עצמי הפזורות במדינות רבות.

מאז הקמתה, מערכת "לידר" מציעה ללקוחותיה את התנאים האטרקטיבים והתחרותיים ביותר. שרותי החברה נימצאים בשימוש על ידי מיליון לקוחות במינות חבר העמים, בישראל ובמדינות נוספות. GMT היא הסוכן הבלעדי של חברת LEADER בישראל, שתוף הפעולה ההדוק בין החברות מאפשר לנו לתת את המחיר הטוב היותר וההגון ביותר בישראל להעברות כספים למדינות חבר העמים. להציע מבצעים מיוחדים ולתת את השרות הטוב ביותר.

 


MONEYGRAM

 MoneyGram International הינה חברת העברת כספים מובילה, המספקת מענה לצרכים הפיננסיים של לקוחות אשר אינם משתמשים בשירותים פיננסיים מסורתיים. MoneyGram מציעה שירותי העברת כספים ברחבי העולם באמצעות רשת בינלאומית של 336,000 סוכנים, הכוללת קמעונאים, חברות דואר בינלאומיות ומוסדות פיננסיים, ביותר מ-200 מדינות וטריטוריות. בנוסף מציעה MoneyGram שרותי תשלום חשבונות בארצות הברית וקנדה. MoneyGram רשומה בבורסת המניות נאסד"ק תחת הסימול MGI.

 


CONTACT

חברת העברות כספים קונטקט התחילה את עבודתה בשוק ב1999,  וכרגע מספקת שירותי העברות כספים ביותר  900 מוסדות פיננסיים ברוסיה ובעולם, המהווים רשת נרחבת של נקודות שירות - יותר מ -400,000 נקודות. לחברת קונטקט מסופי תשלום אוטומטיים בלמעלה מ 160 מדינות. מערכת קונטקט מתקשרת עם יותר מ 2,000 - בנקים מסחריים, חברות מסחר, ביטוח וחברות נסיעות וסוכניהם, ספקי שירותי אינטרנט, ספקי שירותים ואחרים. מדי שנה מערכות חברת קונטקט בשימוש על ידי מיליון לקוחות ברחבי העולם.

 


GOLDEN CROWN

הרשת של "גולדן קראון" כוללת יותר מ 40,000 מקומות סוכנים ברוסיה, מדינות חבר העמים, ובמדינות אחרות. שותפיה כוללים מעל 450 בנקים ברוסיה והמדינות חבר העמים, כמו גם קמעונאים רוסים גדולים - Svyaznoy, Euroset, MTS, קמעונאות, וTNK-BP - הבטחתה היא כיסוי יעיל ביותר בכל רחבי הפדרציה הרוסית.
"גולדן קראון" הוא שירות העברת כספים בעל צמיחה המהירה ביותר בעולם: בתקופת 2009-2012, הנפח ומספר העסקות שעובדו על ידי המערכת גדלו פי עשרה, הגיעו ל -14 מליארד דולרים ו26 מיליון דולרים, בהתאמה.

 


TRANSFAST 

מערכת העברות טראנספסט מבצעת העברות בינלאומיות בייחוד למדינות פיליפינים, הודו וסרי לנקה. ניתן להעביר באמצעות חברה זו העברות מזומן מהירות לאיסוף באלפי נקודות או הפקדה ישירה לחשבון הבנק של המוטב, במהירות ובמחיר מנצח.

המוטו של חברת "טראנספסט" הוא:"בשבילנו, הלקוחות- זה לא רק מספר העברה", גישה זו היא שמעוררת ומעודדת את טראנספסט כל הזמן לחתור לכדי שיפור המנגנונים של האינטרקציה בין לקוחות יחידיים ובנקים.

CG MONEY NEPAL

CG Remit  is Part of Chaudhary Group, the largest business house of Nepal, it is a Nepal based money transfer company in operation since 2010 and has a rich experience of the money transfer sector in Nepal. Its established with a purpose to provide remittance services to both the diasporas and their families back home .It’s remittance product is known by the name “CG Money”. It has more than 3000 pay out locations in Nepal.

בנקים ומערכת ה SWIFT

GMT שמה לה למטרה לספק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר במחירים הנוחים ביותר. לשם כך, קשרה GMT קשרים עסקיים על שלשה מהבנקים המובילים בישראל ובאמצעותם אנו מציעים ללקוחתינו שירות העברות בנקאיות ,SWIFT,  לכל חשבון בנק בעולם במחיר אטרקטיבי ביותר.
מערכת המחשב של GMT משדרת ישירות למערכות הבנקים את הוראות ההעברה באופן ישיר על מנת למנוע עיכובים או תקלות מיותרות. העברות SWIFT נשלחות לביצוע ע"י הבנקים בישראל ומגיעות לחשבון היעד בבנקים ברחבי העולם בתוך 3 עד 5 ימי עסקים.

שיתוף