עברית | Русский | English

   

פרופיל חברת GMT העברות כספים

אמנת השירות

להיות המובילה ואמת המידה בענף העברות הכספים, ובערכים המדגישים אחריות עסקית, שירותיות,יצירתיות, יושרה, מקצוענות, אנושיות וצוותיות. והכל כדי לתת ללקוחותינו את הערך הגבוה ביותר.​

אודות

GMT הוקמה בינואר 2001 מתוך הבנת צרכי האוכלוסייה הפרטית והעסקית אשר נזקקות לשירותי העברות כספים לחו"ל לשם תשלום על שרותים שונים בחו"ל, יבוא, תשלומי חירום ופעילות כלכלית מול חשבונות בחו"ל. בישראל, הובילה GMT מהפכה בתחומי השרות והמחיר לטובת אוכלוסיית העולים החדשים מחבר העמים, וכיום GMT היא החברה הגדולה ביותר למתן שרותי העברות כספים ומספקת שרותי העברות באמצעות החברות הגדולות בעולם:LEADER, GOLDEN CROWN, CONTACT, ANELIK, MONEYGRAM

GMT מתמחה בהעברות כספים בלבד וככזו היא שמה לה למטרה להיות מובילה בתחומה הן מבחינת איכות השרות והן מבחינת העלות ללקוח. GMT הוכרה כמוסד כספי והיא פועלת ברשיון משרד האוצר ועל פי הנחיות משרד המשפטים, הרשות למניעת הלבנת הון.

סטנדרטים ותחכום

GMT פועלת על פי סטנדרטים בינלאומיים מחמיריים של אבטחת מידע, תוך הקפדה יתרה על שמירת פרטיות לקוחותיה. מערכת המידע הייחודית של החברה מאפשר ללקוח להעביר כספים מכל מקום ולקבל מידע על סטטוס הכספים באופן מקוון. המערכת שולטת על כל עסקה ומאפשרת מתן מענה ופתרון מיידי לכל פניה. מערכת ייחודית זו של GMT, עונה על הצורך לתת מענה למספר גבוה של לקוחות תוך שמירה על איכות השרות שלנו, בכל רגע.
שיטת העברת כספים.

אנו יכולים לספק עבורך שרותי העברות כספים בין מדינות בשתי שיטות עקריות:

  • העברת מזומן - מסירת מזומנים במט"ח למוטב אשר נימצא בחו"ל
  • העברה בנקאית - העברה לזיכוי חשבון בנק בכל מקום באמצעות מערכת SWIFT הבנקאית

GMT מספקת שרות שהיה בעבר נחלת הבנקים ודואר ישראל (באמצעות ווסטרן יוניון Western Union) בלבד, וזאת במחירים זולים יותר, ביעילות, נוחות ובשרות אישי. כאשר מגיעים לאחד מסניפינו לבצע העברות כספים, חשוב להגיע עם 2 תעודות מזהות, ובמידת הצורך עם מסמכים נוספים של חשבון הבנק והמוטב בחו"ל, בהעברות עבור יבוא או שרותים בחו"ל חשוב להגיע עם קבלה/חשבונית מחו"ל.

אנו מציעים שרות נוח, מהיר ויעיל ללקוחות שאינם מתפשרים על איכות השרות ולא מוכנים לשלם את סכומי העמלות הגבוהים של הבנקים והדואר. ב GMT אנו מאמינים שהעברות הכספים הינו צורך חיוני ללקוחותינו ומשום כך אנו מקפידים על עמידה בזמנים, אמינות מוחלטת, דסקרטיות ושירות אישי. לשם מתן שירות באיכות גבוהה פועלת החברה באמצעות רשת ענקית של סניפים ברחבי ישראל לנוחותכם.

שיתוף